Hlavní obsah
Testující Pavla Janovská rozdává účastníkům zadání testu. Foto: Jana Votrubcová

Březen bude v roce 2003 v České republice opět měsícem internetu. Tentokrát pod oficiální záštitou Delegace Evropské komise v ČR.

Testující Pavla Janovská rozdává účastníkům zadání testu. Foto: Jana Votrubcová
Březen - pošesté měsícem internetu

Již 6. ročník projektu, který organizuje sdružení BMI, přinese množství konferencí, seminářů, soutěží, setkání a dalších příležitostí k seznámení s internetem a možnostmi jeho nejrůznějšího využití. Zvláště se zaměří na to, jak internet pomáhá odstraňovat bariéry lidem se zdravotním postižením. Partnerství v projektu Březen měsíc Internetu již potvrdily Česká pošta a společnost DIGI TRADE. Mediálními partnery budou deník Právo, Český rozhlas, ČTK, vydavatelství BertelsmannSpringer CZ a IDG Czech, a portál Atlas.cz, odborným partnerem je společnost ICZ.

Již nyní probíhá několik soutěží, jejichž výsledky budou vyhlášeny na akcích pořádaných během Měsíce Internetu. Na http://mesta.obce.cz je možné se do 24. ledna přihlásit do soutěže Zlatý erb o nejlepší internetové stránky, měst, obcí a regionů, jejíž vítězové budou představeni na konferenci internet ve státní správě a samosprávě 24. března v Hradci Králové.

Více než sto přihlášek do nominačních soutěží dětské konference Junior internet, která proběhne 8. března v Praze, již došlo jejím organizátorům na www.juniorinternet.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků