„Naším dlouhodobým cílem je vycházet divákům vstříc, dopřát jim volbu vybrat si, na co a kdy se chtějí dívat, a maximálně jim zpříjemňovat zážitek ze sledování jejich oblíbených seriálů. Aplikace Stream.cz pro Apple TV a Android TV byla proto dalším logickým krokem, kterým ale naše práce nekončí, následovat bude samostatná aplikace Pohádky pro tato zařízení,“ řekl Stanislav Hruška, produktový manažer Stream.cz.

Nová aplikace Stream.cz

Nová aplikace Stream.cz

FOTO: Stream.cz

Apple TV je v podstatě malá krabička, která je vybavena wi-fi modulem, ethernetovým portem a HDMI výstupem. U televizoru nahrazuje funkce multimediálního centra, do kterého je ale navíc možné instalovat i aplikace.

Android TV je operační systém, jenž je dostupný v některých multimediálních centrech a chytrých televizorech. I do něj je možné instalovat nejrůznější programy.

Pohodlné ovládání

V obou případech je možné ovládat multimediální zařízení nebo televizory pohodlně na dálku pomocí ovladače. A tomu je pochopitelně uzpůsobena také nová aplikace Stream.cz. Ta je k dispozici zdarma v internetových obchodech App Store a Google Play. Návod, jak při instalaci postupovat, naleznete na stránkách www.stream.cz/tv.

Aplikace Stream.cz je mimochodem již více než rok k dispozici také pro chytré televizory od společností Samsung a LG. Doposud si ji stáhlo více než půl miliónu lidí. Návod na instalaci na přístrojích těchto výrobců je opět k dispozici na webu internetové televize Stream.cz.

  • Návod na instalaci aplikace Stream.cz naleznete zde.
Může se vám hodit na službě Zboží.cz: