Hlavní obsah

Horoskopy na středu 20. července 2016

Pravda zástupu je v jeho velikosti

Horoskopy na středu 20. července 2016

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Vaše autorita ve firmě výrazně vzroste po vaší kritice šéfových rozmarů. Zvýšený zájem o opačné pohlaví projevíte na bohatě navštívené kulturní nebo společenské akci. Toužíte-li po milém pohlazení, nesmíte si moc vybírat. 

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Známí přijdou s tipem na práci, která by vás bavila. Budete-li dostatečně důslední a průbojní, můžete ji dostat. Počítejte se silnou konkurencí. Někteří zájemci budou ve volbě prostředků značně nevybíraví. Fantazii použijete v boji o sympatie nového objevu.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Zaskočí vás klient či zákazník z poměrně vzdáleného místa. Bude ochotný zaplatit, co si řeknete, ale zároveň bude náročný a důsledný. Měli byste si ho hledět, představuje slibnou perspektivu. Pobaví vás výmluvy mladších dětí.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Otráví vás potíže při pokusu o realizaci dobrého záměru. Vaši psychiku poznamená i to, že vám projeví nedůvěru někteří známí a dosud loajální kolegové. Nesmíte se dát strhnout hněvem a začít jim něco podrážděně vytýkat.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Zrádná by byla lehkomyslnost při finančních výdajích. Pár lidí by vaší slabší chvilky okamžitě využilo. Může jít jak o prodavače, tak obchodního partnera. Opatrně na silnici, nejste v nejlepší formě, budete mít problémy s odhadem vzdálenosti.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Zjistíte důvod demonstrované nedůvěry jisté osoby. Má za sebou nepříjemný zážitek a stále není s to se s ním vyrovnat. Možná byste jí mohli podat pomocnou ruku. Trapný konec by měla snaha zavděčit se nadřízeným. Do ničeho se nehrňte.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Negativní reakci by vyvolala vaše snaha usmířit rozhádané manžele, kolegy či sousedy. Bude lepší hádky ve vašem okolí ignorovat a mlčet jako sfinga. Nebude snadné zařídit všechno, co jste si naplánovali. Vibrace Saturnu dělají neplechu.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Ve vypjatých okamžicích vás může zachránit výřečnost a umírněné přehánění. Nebojte se zahrát malé divadélko. Nějakou čertovinu chystají vaši sokové v lásce. Dnes však na vás nemají. Díky Luně se obratně vyhnete všem hrozbám.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Pokud musíte jednat s úřady, nic dobrého vás tam nečeká. Hlavně s nikým nediskutujte a pečlivě volte výrazy. Překvapit by vás mohl partner. Zvláště pokud pojal podezření, že máte milostné pletky s kolegyní či se sousedem.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Vtipně vyběhnete s osobou, která vás již dlouho neodbytně pronásleduje. Ovlivněni drahou Merkuru dospějete k názoru, že k podtržení vlastní osobnosti musíte zásadním způsobem změnit styl oblékání i účes. Náramně vám to prospěje.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Výsledek snahy dohodnout se s někým, s kým se nemusíte, je nejistý. Zřejmě všechno zůstane při starém. Hlídejte si peníze, hrozí vám, že o nějaké přijdete. Dívejte se lidem zpříma do očí, ať někomu neskočíte na lep.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Pozitivní vliv postavení Uranu s Lunou vám usnadní vyřešit pár starých potíží. Partner, kolega nebo příbuzní projeví upřímnou snahu se domluvit. Dostanete zajímavý návrh, ale neukvapujte se, všechno si důkladně promyslete.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků