Hlavní obsah

Horoskopy na neděli 10. ledna 2016

Kapka lásky je víc než oceán rozumu

Horoskopy na neděli 10. ledna 2016

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Věnujte větší pozornost vztahům s lidmi, které máte celý den kolem sebe. Zkuste vymyslet něco, čím je obohatíte. Jde spíše o nápad než o peníze. Narazíte na nečekanou hrozbu. Naštěstí vám ale Jupiter s Merkurem naznačí, jak překážku obejít.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Vyvarujte se míst, kde hrozí zranění nebo nakažlivá nemoc. Nejen v zahraničí je takových míst více než si umíte představit. Vystříhejte se diskusí na téma povahy tchána a jiných příbuzných. Nic dobrého z toho nevzejde.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Chcete-li nějak zapůsobit na příbuzné, změňte způsob jednání. Místo odporu nasaďte úsměv a na všechno jim přikyvujte. Pobaví vás, jak znejistí a začnou couvat. Přítelkyně či milenec vám sdělí, že se pár dní neuvidíte.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Údajně kvůli jiným povinnostem zruší přátelé dlouho domluvenou návštěvu. Nic za tím nehledejte a nemračte se bez příčiny. Stát se může ledacos. Pozor na tendenci začít kolem toho nejapně diskutovat a slídit.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Vaše snaha o vzrušující flirt dostane nový silný náboj. Podmínkou je, nadále říkat a slibovat jenom to, co chce váš idol slyšet a ani trochu se přitom nezačervenat. Chystáte-li se k přátelům, můžete se nechtěně stát středem pozornosti, vyhýbejte se alkoholu.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Někdo, s kým se léta znáte, se osmělí a pozve vás na schůzku. Jste-li sami, není důvod sedět doma. Luna s Venuší naznačují, že by vás mohl vývoj událostí mile překvapit. Nemusíte se křečovitě držet dřívějšího plánu.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Potřebujete bezprostřední kontakt s přírodou. Neseďte doma a vyjeďte si na lyže, nebo alespoň vytáhněte sáňky. Pozor na lehkovážnou bezstarostnost, s jakou začnete flirtovat s jistou zadanou osobou. Hrozí konflikt s jejím partnerem.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Vyjasní se jistá trapná situace. Výrazně se vám uleví a večer už budete v naprosté pohodě. Příliš nespoléhejte na opakované sliby osoby, která vás už v minulosti několikrát zklamala. Týká se to zejména peněz.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Neutíkejte před roztomilým flirtíkem. Přinese vám spoustu nových, vzrušujících prožitků. Nepleťte se, hlavně s těmi nejlepšími úmysly, do sporů příbuzných a přátel. Mnohem prozíravější je nevidět, neslyšet, nemluvit a umět včas odejít.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Potkáte někoho, nebo vám zavolá někdo, na koho jste nedávno mysleli. Bohužel nemusí jít ve všech případech o osobu, kterou rádi uvidíte. Opatrně při práci s vypůjčeným nářadím. Snadno poničíte nejen sebe, ale třeba i sousedovu pilu.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Kamarádi vás budou lákat na malé posezení. Měli byste mít na paměti, jak to občas končívá. Jen těžko se vrátíte před půlnocí, takže hrozba tiché domácnosti je velice aktuální. Nejen kvůli tomu se možná raději omluvíte.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Nepřeceňujte síly, tolik jich ještě nemáte. Stačí hodinka nebo dvě ostrého pohybu na čerstvém vzduchu a budete toho mít tak akorát. Srovnat psychiku vám pomůže chvilka klidu s dobrou knihou a poslech oblíbené hudby.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků