Hlavní obsah

Rekord ve Sportce nepadl, šťastlivec získal "jen" 78 miliónů

Rekordní výhra ve výši 127,4 miliónu korun ve středu večer v číselné loterii Sportka nepadla. Výherce v prvním pořadí druhého tahu získal 78,15 miliónu korun, informoval organizátor loterie, společnost Sazka.

Rekord ve Sportce nepadl, šťastlivec získal "jen" 78 miliónů

Příště, tedy v neděli, se bude podle prognózy Sazky hrát včetně zimní prémie o 82,1 miliónu korun.

Nejvyšší výhrou v tuzemsku tak zůstalo 112,9 miliónu korun vyplacených v roce 2003, více než sto miliónů korun si dosud připsali jen tři sázkaři.

Nejvyšší výhry ve Sportce pro jednotlivce (v Kč)
2003112,9 mil.
2005106 mil.
2005103,6 mil.
Zdroj: Sazka,a.s.

Výherce rekordní sumy by musel správně určit šest čísel ze 49 a poslední dvojčíslí na jeho sázence by se muselo shodovat s posledními čísly losování Šance, uvedla firma Sazka na webových stránkách. Nejvyšší letošní výhrou zatím bylo srpnových 82,3 miliónu korun.

Možnost výjimečných výher zvyšuje účast sázejících o desítky procent a řady pravidelných sázkařů rozšiřují i lidé, kteří se jinak hazardu vyhýbají obloukem. Pokud se hraje o 120 miliónů korun, tak podle dlouhodobých statistik objem sázek roste na zhruba dvojnásobek.

Pro získání celé možné výhry, která je navýšená o mimořádnou zimní prémii 50 miliónů korun, je nutné vsadit tiket vyplněný ve všech deseti sloupcích včetně doplňkové hry Šance. Celkový vklad tak představuje 170 korun. Pro účast v losování stačí vyplnit i jeden sloupec sázenky, který vyjde na 16 korun. Sázkař ale nemůže získat zmíněnou prémii.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků