Hlavní obsah
Logo televize Nova Foto: Profimedia.cz

Nova přejmenuje tři stanice. Z Fandy bude Nova Action

Televize Nova přejmenuje tři stanice, od 4. února bude z Fandy Nova Action, z Telky Nova Gold a ze Smíchova Nova 2. Cílem televizní skupiny je propojit všechny své názvy pod značkou Nova. Nové názvy mají odrážet i zaměření jednotlivých kanálů, upozornil server Mediaguru.cz.

Logo televize Nova Foto: Profimedia.cz
Nova přejmenuje tři stanice. Z Fandy bude Nova Action

Trojici programů spouštěla Nova v letech 2013 až 2014. O změně názvu stanic informovala televize ve svém novoročním vysílání.

Fanda je kanálem zaměřeným na muže, Smíchov, který by měl nově zaujmout i premiérovou tvorbou, je rodinnou televizí a Telka přináší výběr z archivního vysílání TV Nova.

Ostatní stanice z portfolia skupiny Nova už ve svém názvu značku Nova začleněnou mají. V bezplatném vysílání je to hlavní kanál Nova a filmový Nova Cinema, v placeném vysílání sportovní Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) vydala souhlas s přejmenováním stanic před Vánocemi. Televize tematické kanály přejmenuje 4. února, tedy v den, kdy si Nova každoročně připomíná zahájení svého vysílání. Televize Nova začala poprvé vysílat před třiadvaceti lety - 4. února 1994.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků