Hlavní obsah

Zapalte ohně, my jsme tu doma, zúčtoval s uprchlíky Škromach z bazénku

Sociálnědemokratický místopředseda Senátu Zdeněk Škromach v pokračování svých hovorů z bazénku, které nyní prezentuje jako HOVORY PANA SELFIE, zabrousil k tématu národních tradic a uprchlíků.

Zapalte ohně, my jsme tu doma, zúčtoval s uprchlíky Škromach z bazénku

Senátor se z potemnělého bazénku svěřil, že před natáčením byl u „dobrého vinaře na dobrém moravském víně”. „Okoštovali jsme i dobré moravské škvarky,” doplnil snad na vysvětlenou svého rozvláčného projevu.

„Máte pocit, že naše tradice jsou v ohrožení? Zapalte ohně a dejte najevo, že my se svých tradic nevzdáme,” vyzval senátor, za nímž v pozadí plápolala pochodeň, jejíž mihotavé světlo se poněkud podepsalo na vizuální kvalitě nahrávky.

„My se nebudeme integrovat. Ti, kdo přicházejí, ať se přizpůsobí. A když ne, tak ať si hledají jiné země. My jsme tady doma,” shrnul své vlastenecké vyznání, které podbarvil dramatickou hudbou.

Související téma:

Zdeněk Škromach

Foto: Milan Malíček, Právo

Škromach bude na podzim obhajovat senátorský mandát na Hodonínsku a v minulosti naznačil i ambice kandidovat na prezidenta.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků