Hlavní obsah

Loutková pohádka ve Zlatém jablku netradičně již tuto neděli

19. 5. 2011, 13:15
Novinky, Kateřina Martykánová

V pořádí pátá letošní pohádková neděle ve zlínském Zlatém jablku proběhne z důvodu konání Zlín Film Festivalu v dřívějším termínu než je běžně zvykem. Děti se tak již předposlední víkend v květnu mohou těšit na příběh Zvířátka a loupežníci.

Foto: Dřevěné divadlo

Snímek z představení Zvířátka a loupežníci

Článek

Netradičně již na neděli 22. května připravilo Zlaté jablko pro všechny malé návštěvníky a jejich rodiče další ze série pravidelných divadelních představení. Dřevěné divadlo z Nového Města na Moravě zavítá do Zlína s příběhem o Zvířátkách a loupežnících.

Pohádka vypráví o tom, jak tři loupežníci kradli jako straky, až narazili na statek, kde hospodaří babička, pejsek, koza, kohout a tři prasátka. Tam jejich štěstí v loupení končí a loupežníkům nezbývá nic jiného, než se polepšit...

Po celou dobu představení musí být pod dohledem rodičů pouze ti nejmenší, tedy děti do tří let. Rodiče ostatních dětí mohou volný čas ve Zlatém jablku vyplnit po svém. Vstup na představení, která trvají zhruba 40 minut, je opět zdarma a začínají vždy v 10 a v 15 hodin v dětském koutku.

Reklama

Výběr článků