Hlavní obsah
Sobotní lyžování na Špičáku speciálním programem vybočí z rutiny. Foto: Ski&Bike Špičák

Víkendovým lyžařům a snowboardistům v sobotu zpestří sportovní program na šumavském Špičáku koncert skupiny Nightwork a soutěže pro děti i dospělé. Automobiloví nadšenci si pak vyzkouší řízení motorových siláků.

Sobotní lyžování na Špičáku speciálním programem vybočí z rutiny. Foto: Ski&Bike Špičák
Sobotní sjezdování na šumavském Špičáku ozvučí koncert

Speciální celodenní program si na sobotu připravil pro své návštěvníky šumavský lyžařský areál Ski&Bike na Špičáku. Tam je momentálně okolo 70 centimetrů sněhu. Kombinace čerstvě napadaného prašanu doplněného technickým sněhem vyzývá k přílivu víkendových sportovců.

Rutinní sjezdování si tento víkend mohou užít za zvuku písní populární kapely Nightwork, která na Špičáku vystoupí hodinu po poledni. Pánové nejspíš ocení hlavně jízdu v autech s pohonem na všechny čtyři kola, která si budou moci vyzkoušet na vlastní kůži. Program bude doplněný také o soutěže pro děti i jejich rodiče.

Zatímco ve všedních dnech se tady sjezduje téměř bez front i u čtyřsedačkové lanovky, o víkendu je nutné počítat se zhruba desetiminutovým čekáním. Koho čekání nebaví a na sezení v lanovce netrvá, může si výjezd na kopec urychlit využitím některého z vleků. U těch bývají fronty podstatně kratší.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků