Hlavní obsah
K incidentu došlo na lodi Allure of the Seas. Foto: Profimedia.cz

Žena na výletní lodi riskovala kvůli fotkám. Dostala doživotní zákaz vstupu

Společnost Royal Caribbean udělila doživotní zákaz vstupu na palubu jejích lodí jisté ženě, která jednala poněkud za hranicí zdravého rozumu. Kvůli fotografiím totiž přelezla balkon, aby se nechala zvěčnit, jak stojí na hraně plavidla nad otevřeným mořem. Věcí se ihned začala zabývat posádka, která ji následně vysadila na Jamajce, uvedl server Independent.

K incidentu došlo na lodi Allure of the Seas. Foto: Profimedia.cz
Žena na výletní lodi riskovala kvůli fotkám. Dostala doživotní zákaz vstupu

Nejmenovanou ženu při jejích fotografických kratochvílích zachytil jiný pasažér, který zároveň o incidentu informoval posádku.

„Absolutní idiot,“ komentoval pasažér Peter Blosic její chování. „Pokud se nechováte jako blbec, tak z lodi vypadnout nemůžete,“ doplnil.

Esta foto fue tomada en el #ALLUREOFTHESEAS. La gente hace cosas tan anormales... no sólo ponen su vida en peligro,...

Zveřejnil(a) Noticias de Cruceros dne Pondělí 14. října 2019

Posádka následně ženu identifikovala a na karibské Jamajce ji vypakovala z lodi. „Jeden z hostů lodi Allure of the Seas byl spatřen, jak bezmyšlenkovitě a nebezpečně pózuje z balkonu za asistence dalšího společníka,“ řekla mluvčí společnosti pro Fox News.

Dodala, že pasažéři za své činy nesou následky a byl jim dán doživotní zákaz cestování s Royal Caribbean.

Podle pravidel společnosti mají hosté zakázáno sedět, stát, ležet nebo přelézat jakoukoli ochranou bariéru, zábradlí a podobně, stejně tak nesmí manipulovat s vybavením a zařízením lodi, které může obstarávat pouze posádka. Při porušení těchto pravidel jsou cestující vysazeni v nejbližším přístavu.

Dochází k neštěstím

V některých případech dochází k mnohem černějším scénářům, než je vykázání z lodi.

V létě server Independent například informoval o úmrtí malé holčičky, kterou její dědeček zdvihl přes zábradlí lodi a ona mu vypadla z rukou.

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků