Hlavní obsah

Nahlédněte do nejkrásnějších královských apartmá na světě

Je libo zkusit nejdražší hotelový pokoj na světě, který je ve švýcarské Ženevě? Dle magazínu Elite Traveler je jím apartmá v hotelu President Wilson - stojí 52 000 dolarů na noc, tedy cca 900 000 korun. Na druhém místě na světě a zároveň i v Evropě je apartmá v řeckém hotelu Grand Resort Lagonissi, který stojí 50 000 dolarů za noc, což je 875 000 Kč. Noc zde by tedy přivedla mnoho lidí na mizinu.

Nahlédněte do nejkrásnějších královských apartmá na světě

V České republice je nejdražší prezidentské apartmá v pražském hotelu Four Seasons s dech beroucím panoramatickým výhledem na Karlův most a Pražský Hrad, kde stojí jedna noc 115 000 Kč. V tomto pokoji přespalo mnoho světových celebrit, například zpěvačka Madonna. Fotografie a recenze dalších drahých a luxusních světových hotelů najdete na magazínu VIPmag.

:. Apartmá v hotelu President Wilson nemá se svým výjimečným výhledem a servisem konkurenci.

Unikátní zážitek může poskytnout například hotel Grand Wailea Resort and Spa na ostrově Maui na Havaji v USA, kde může zájemce přespat ve stejném apartmá na stejné posteli, kde přespali například americká herečka Jodie Fosterová, americká zpěvačka Janet Jacksonová či americký tenista Andre Agassi, jedna noc v tomto apartmá stojí 15 000 dolarů, což je 262 000 Kč.

:. Grand Wailea Resort and Spa na ostrově Maui na Havaji.

Co světadíl, to jiné ceny

Nejdražším pokojem na americkém kontinentu je apartmá s názvem TY Warner Penthouse v hotelu Four Seasons v New Yorku v USA, kde jedna noc stojí 30 000 dolarů, což je v přepočtu 525 000 korun.

Zajímavé nabídky skýtají i jiné světadíly. Pokojem, za který zaplatíte nejvíce peněz v Africe, je zámecké apartmá v hotelu Pezula v Jihoafrické republice, kde noc stojí 7 550 dolarů, tedy asi 132 000. Kč. V Austrálii a Oceánii je pak na pomyslné cenové špičce apartmá v hotelu Rotorua na Novém Zélandu, kde stojí jedna noc 4 500 dolarů, tedy snesitelných 79 000 Kč.

:. apartmá v Sharq Village & Spa

Nejdražším pokojem v Asii je pak apartmá v hotelu Sharq Village & Spa ve městě Doha v Kataru, kde stojí jedna noc 26 000 dolarů, což znamená pro Čecha nutnost sáhnout pro 455 000 Kč.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků