Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Luxusní maledivský resort shání nadšeného čtenáře, co by prodával knihy

Shání se bosý knihkupec. Tak zní inzerát na pozici, kterou poptává luxusní resort Soneva Fushi na Maledivách. Vedení hledá člověka, jenž disponuje velkou zálibou v knihách a po dobu šesti měsíců by vedl v hotelu místní plážové knihkupectví, uvedl britský server Mirror.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Luxusní maledivský resort shání nadšeného čtenáře, co by prodával knihy

Pozice se zdá být zcela ideální pro zapáleného čtenáře, podle všeho nemá být ani nijak zvlášť náročná. Kandidát, který úspěšně projde výběrovým řízením, se bude starat o hotelové knihkupectví, pořádat v něm různé akce, jako třeba kurzy tvůrčího psaní, na starost bude mít rovněž sociální sítě, zejména Instagram. To vše uprostřed exotického ráje.

Aimée Johnsonová, která je aktuální knihkupkyní, uvedla, že získání pozice pro ni bylo splněným snem: „Potkala jsem se s úžasnými lidmi, pracovala mezi krásnými knihami a na okouzlujícím luxusním ostrově. Prostě práce snů.“

Skvělá angličtina nutností

Zájemci o pozici se mohou dozvědět více informací o práci bosého prodejce knih také prostřednictvím účtu na Instagramu, o nějž se budou starat. Život v luxusním resortu s sebou nepřináší jen samou práci, ale i množství radostí. Zaměstnanci se mohou opalovat na písečných plážích, jít šnorchlovat nebo si vychutnávat nejvybranější dobroty v restauraci.

Vítězný uchazeč práci prodejce převezme v polovině října. Potřeba je skvělá psaná i mluvená angličtina nebo schopnost být týmový hráč.

Může se vám hodit na Firmy.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků