Hlavní obsah
Servírujte šampaňské v postroji inspirovaném zbraní nebo v klobouku. Silvestrovská párty pak bude nezapomenutelnou akcí. Foto: Drinkstuff (2x), Annabel James (2x)

Servírování šampaňského se může s nápaditými pomůckami proměnit v show

Silvestrovská oslava příchodu nového roku by měla být nejvýznamnější a nejzábavnější událostí roku. I servírování typického slavnostního drinku můžete zpestřit použitím stylových pomocníků. Pokud šampaňské naservírujete z klobouku nebo z chobotnice, bude váš večírek nezapomenutelnou událostí, na kterou budou vaši bližní dlouho vzpomínat.

Servírujte šampaňské v postroji inspirovaném zbraní nebo v klobouku. Silvestrovská párty pak bude nezapomenutelnou akcí. Foto: Drinkstuff (2x), Annabel James (2x)
Servírování šampaňského se může s nápaditými pomůckami proměnit v show

Nápaditým kouskem je tvořítko na led na výrobu chladící nádoby na šampaňské. V ní můžete nechat zamrazit i libovolné ovoce nebo i konfety a zpestřit tak servírování. Roztátého ledu se nemusíte obávat, bude stékat do spodní nádoby, ve které je dostatek prostoru.

Ledová nádoba se zmrzlým ovocem zpestří slavnostní tabuli.

Foto: Cool Gift

Pokud čekáte velkou společnost, zkuste drinky servírovat všechny najednou. Vyhnete se tak nutnosti obsluhovat každého hosta jednotlivě. Velké množství sklenic se šampaňským bude navíc působit hodně efektně a hosty naláká ke konzumaci.

Drinky pro větší společnost servírujte z pyramidy nabo ze speciálního tácu na sklenice.

Pokud chcete trávit Silvestra na terase nebo na zahradě, pak oceníte chladicí nádobu s LED osvětlením. Ta poslouží i jako orientační bod, hosté si tak budou moci nalít šampaňské a zároveň nerušeně sledovat ohňostroje v jinak temném prostředí.

Efektním zpestřením bude podsvícená servírovací nádoba nebo sklenice, které jsou odlité ve skleněném tubusu.

Foto: Ksl living, Prezzybox.com

Milovníci uměleckých kousků mohou vsadit na servírování z nádoby ukotvené v chapadlech kovové chobotnice. Tato servírovací mísa připomene umělecké kousky v secesním stylu. Právě pro tento styl byla typická inspirace rostlinnou nebo zvířecí říší.

Servírování z chobotnice dodá večírku punc luxusu.

Foto: Annabel James

Ti, kdo chtějí servírovat ve velkém stylu, mohou také lahev šampaňského umístit do nádob inspirovaných luxusními volně stojícími vanami nebo do nádob připomínajících fontány.

Napište nám

Postavili jste nový dům, rekonstruovali byt anebo máte hezky zařízenou zahradu a rádi byste se ostatním čtenářům pochlubili a inspirovali je?

Napište nám do redakce na adresu bydleni@novinky.cz, připojte pár průvodních vět a několik snímků vašeho díla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků