Náklonnost k dětským postavičkám některým lidem zůstane až do dospělosti. Pokud žijí single a nikomu svou zálibu nevnucují, není důvod, proč by si ji nemohli užívat i nadále.

Lehce kýčovitý motiv kočičky Hello Kitty je ale třeba užívat s rozumem. Vyplatí se ho kombinovat s minimalistickým nábytkem. Dobře vypadá i společně s moderními industriálními interiérovými prvky.

Pokud chcete naivní motivy Hello Kitty trošku upozadit, kombinujte je se zdí ze surového betonu.

Pokud chcete poněkud naivní motivy Hello Kitty trochu upozadit, kombinujte je se surovým betonem po vzoru tohoto hotelového pokoje.

FOTO: Profimedia.cz

Jako dekorativní prvek můžete po stylu Allenové uplatnit i klasické zlaté sošky kočičky se zvednutou pacičkou. Ty často vídáme v asijských tržnicích.

Kreslená kočička je z rasy japonské bobtailové (krátkoocasé). Taková kočka má přinést do interiéru štěstí a úspěch a je předlohou právě pro zmiňované sošky.

Výmalbu interiéru laďte do jemných pastelových barev.

Výmalbu interiéru laďte do jemných pastelových barev.

FOTO: Profimedia.cz, Mylands Paints

V dívčím pokoji je na místě kombinace vzoru s pudrovými pastelovými tóny. Hodí se bleděmodrá, starorůžová, fuchsiová i sytě červená.

Protože jde o přiznaný kýčovitý motiv, nemusíte se bát ani kombinace se zlatou barvou. Ta k tomuto motivu neodmyslitelně patří.

Inspirací se může stát i tato toaleta a koupelna. Sytá růžová a fuchsiová barva nesmí chybět.

Inspirací se může stát i tato toaleta a koupelna. Sytá růžová a fuchsiová barva nesmí chybět.

FOTO: Profimedia.cz

V interiéru uplatníte ale i další motivy koček. Prim budou hrát hlavně různé černobílé druhy s jemným barevným akcentem. Uplatníte je na tapetách a různých textiliích.

Kočička Hello Kitty je jedním ze symbolů japonské popkultury, proto mějte na paměti, že jde o motiv spojený s konzumem. Kočička má být předně nesmírně roztomilá, v interiéru se z ní ale snadno stává kýčovitý prvek.

V pokojíčku uplatníte osvětlení, které slouží i jako dekorace a polštářky s motivem koček.

V pokojíčku uplatníte osvětlení, které slouží i jako dekorace, a polštářky s motivem koček.

FOTO: Design3000.de, Emporium

Kočička si našla své příznivce nejen v Asii, ale především v Americe. Vzniká s ní celá plejáda užitných předmětů - od hřebenů, kabelek po další více či méně potřebné doplňky do domácnosti. Nejvíc oblíbená je ale právě jako motiv pro předměty určené do pokojů mladých dívek a slečen.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: