Designérka se snažila vytvořit vlídné kousky inspirované přírodou do interiérů, které ovládá digitalizace a moderní technologie.

Kolekce je plná teplých bronzových odlesků, které s přírodními materiály skvěle ladí. Bronz a měď jsou ostatně materiály, které jsou aktuálně hodně trendy.

V kolekci nechybí zajímavé lampy ve tvaru několika spojených větví.

V kolekci nechybí zajímavé lampy ve tvaru několika spojených větví.

V nové kolekci kombinuje high-tech technologie a klasickou řemeslnou zručnost.

Projekt je inspirovaný okolím, kde designérka tráví svůj volný čas. Inspirací se tak stal především les a pole kolem jejího statku. Nejdříve začala sbírat větve, které přinášela do své dílny, se svým týmem z nich pak začala vytvářet designové předměty.

Nechybí ani dekorativní úložný prostor inspirovaný ptačím hnízdem.

Nechybí ani dekorativní úložný prostor inspirovaný ptačím hnízdem.

Kolekce obsahuje válendu, stůl, svícen, zrcadlo, hodiny, stolní světlo, zakřivenou lampu a stolní lampu. Nechybí ani tři dekorativní skleněné plastiky.

Osvětlení je hodně interaktivní, některá světla zapnete třeba jen pouhým foukáním.

Designérka nedávno představila svou kolekci na veletrhu. Umístila ji do tématicky dekorovaných stanů.

Designérka nedávno představila svou kolekci na veletrhu. Umístila ji do tematicky dekorovaných stanů.

Nábytkové kusy mají tlumené přírodní tóny a řada nosných prvků je ve tvaru větví a větviček. Právě dřevo ve své surové podobě je pro designéry stále velkou inspirací. [celá zpráva]

Kolekce vzdává hold improvizaci a kočovnému stylu života. Jako prezentační objekty pro kolekci využila designérka beduínské stany v moderních úpravách.