Dekorativní umělá květina vypadá jako živá. Tato bílá magnólie v květináči nikdy neuschne, ale vždy potěší. Výška 62 cm.

FOTO: MAXIDESIGN

Jako Maryška ve filmu Postřižiny můžete vypadat s krásnou bílou lampou, která má pohodlné držátko do ruky. Lze ji snadno přenášet a projít temnou zahradu či jiná zákoutí domu. Lucernu pořídíte za 1599 Kč.

Jako Maryška ve filmu Postřižiny můžete vypadat s krásnou bílou lampou, která má pohodlné držátko do ruky. Lze ji snadno přenášet a projít temnou zahradu či jiná zákoutí domu. Lucernu pořídíte za 1599 Kč.

FOTO: BELLAROSE

Dekorace do bytu mají být jednoduché, ale originální. Vázy ve dvou velikostech, s plastickým povrchem v bílé barvě takové jsou. Připomínají pučící květinové cibulky. Materiál keramika, cena od 139 Kč.

Dekorace do bytu mají být jednoduché, ale originální. Vázy ve dvou velikostech, s plastickým povrchem v bílé barvě takové jsou. Připomínají pučící květinové cibulky. Materiál keramika, cena od 139 Kč.

FOTO: KRÁSNÝ DOMOV

Odpočinek v zeleni je možný pod pergolou, v altánku i lodžii. Popínavky a balkonové květiny všech barev nám budou dělat dobrou společnost. Židle bílá, materiál kov, rozměry 38x36x92 cm.

Odpočinek v zeleni je možný pod pergolou, v altánku i lodžii. Popínavky a balkónové květiny všech barev nám budou dělat dobrou společnost. Židle bílá, materiál kov, rozměry 38x36x92 cm.

FOTO: A LA MAISON

Čerstvě řezané květiny jsou v interiéru vždy krásné. A nejvíce jejich tvar a barvy vyniknou v bílé jednoduché váze. Rozměry 13x13x25 cm, materiál keramika.

Čerstvě řezané květiny jsou v interiéru vždy krásné. A nejvíce jejich tvar a barvy vyniknou v bílé jednoduché váze. Rozměry 13x13x25 cm, materiál keramika.

FOTO: A LA MAISON