Hlavní obsah
 

Clarksonův nový pořad má první upoutávku, vysílat se začne 18. listopadu

Nový automobilový pořad bývalých tvůrců legendárního Top Gearu startuje v pátek 18. listopadu. Autoři nyní zveřejnili první půlminutovou upoutávku, která dává velkou naději, že na obrazovkách Amazon Prime bude velká zábava.

 
Clarksonův nový pořad má první upoutávku, vysílat se začne 18. listopadu

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May natočili pro Amazon celkem dvanáct epizod. Vzhledem k tomu, že už nejde o televizní pořad, bude mít každý díl různou délku, obvykle ale budou trvat přibližně jednu hodinu.

S ohledem na právní obstrukce se v novém pořadu nazvaném The Grand Tour (Velká jízda) nesmí objevit nic, co by připomínalo původní Top Gear. Ten se po odchodu Clarksona, Hammonda a Maye potýkal s nejnižší sledovaností za posledních 14 let. Hlavní moderátor Chris Evans po natočení první série rezignoval právě kvůli malé sledovanosti. [celá zpráva]

The Grand Tour bude moderován před publikem ve stanu, který se bude objevovat na různých místech světa. A první upoutávka dává tušit, že se konečně vrací ta „správná” show, kterou u nového Top Gearu musíte hledat pod lupou.

Z upoutávky je zřejmé, že v testu se objeví takzvaná Svatá trojice, tedy Ferrari LaFerrari, Porsche 918 Spyder a McLaren P1. Těšit se také můžeme na Alfu 4C Spider, výbuchy, dechberoucí záběry a typicky suchý humor všech tří protagonistů. Nový pořad svou první sérií startuje v pátek 18. listopadu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků