Hlavní obsah
Aston Martin DBX už nabízí i speciální pakety pro pejsky Foto: Aston Martin

Aston Martin DBX může být přizpůsoben pro psy i pušky

I když se luxusní SUV Aston Martin DBX ukáže až na konci tohoto roku, už dnes je spousta zájemců, kteří si ho objednávají. A tak bylo třeba vytvořit speciální pakety, které by hned od začátku respektovaly jejich preference a koníčky.

Aston Martin DBX už nabízí i speciální pakety pro pejsky Foto: Aston Martin
Aston Martin DBX může být přizpůsoben pro psy i pušky

Paketů je hned 11 a mají za úkol přesně zacílit na zákazníka, který… Sem si doplňte prakticky cokoli, tedy až na teraristy, protože terárium vetknuté do zavazadelníku zatím Aston Martin nenabízí.

Ale jinak jsou koníčky celkem solidně pokryty. Například paket Snow nabízí střešní nosič lyží, vak na lyže, ohřívák do bot, sněhové řetězy. Pro chovatele psů je tu oddělovací clona do zavazadelníku, ochrana proti poškrábání, přenosná myčka a taška s doplňky pro psa.

Ve speciální tašce je deka i misky na vodu

Foto: Aston Martin

Nebudeme je vyjmenovávat všechny. Je tu samozřejmě paket pro ty, kteří milují jízdu terénem (ten má samozřejmě ochranu podvozku plechem), cyklisty, řidiče zaměřené na komfort nebo střelce, pro které jsou připraveny držáky na pušky. Asi nejžádanějším však nejspíš bude Touring Pack se sadou kufrů a uzamykatelnou schránkou pod sedadlem spolujezdce.

Oblibu si pravděpodobně získají i doplňky z katalogu širšího příslušenství, tedy zcela mimo onu jedenáctku paketů. Sem patří třeba krycí plachty na auto nebo dětské sedačky, které jsou k mání ve třech velikostech.

Aston Martin DBX coby první SUV této značky na svou kompletní premiéru ještě čeká, jako celek jsme vůz viděli zatím jen v maskovací fólii.

Paket Touring má jak klasické kufry, tak i tyhle sedlové brašničky pro zadní opěrku

Foto: Aston Martin

Aston Martin DBX - maskovaný prototyp

Foto: Aston Martin 2x

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Aston Martin na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků