Hlavní obsah

Lidé milující stejný druh kávy prý mají podobné rysy chování

Odborníci zabývající se výrobou a přípravou kávy dobře vědí, že podle stylu konzumace tohoto lahodného nápoje lze odhadnout osobnost člověka. Australští vědci teď prokázali, že je to pravda. Většina lidí milujících tzv. latte či kapučíno má ráda podobný styl zábavy či hudby.

Lidé milující stejný druh kávy prý mají podobné rysy chování

Podle studie dotované společností Hudsons Coffee lidé holdující mléčné kávě latte rádi očima sklouzávají k drbům a zábavným článkům v novinách, tráví sobotní večery v nočních klubech, poslouchají taneční hudbu, raději jezdí MHD než autem, žijí s přáteli v podnájmu či doma s rodiči a mají hromady přátel v internetových komunitních sítích jako je např. Facebook.

Milovníci kapučína naopak mají raději sportovní přílohu, tráví sobotní noci častěji před televizí s pizzou v ruce, poslouchají pop, řídí vozy sedanového typu, mají rádi velké domy a mají větší množství přátel než předchozí skupina.

Espreso s mlékem pijí ti, co rádi čtou přílohy o cestování, tráví sobotní noci seznamováním a flirtováním, mají raději rockovou hudbu, pohybují se ve městech taxíkem, bydlí ve velkých bytových komplexech a mají ze všech tří skupin nejméně přátel na komunitních serverech.

Milovníci dvojitého espresa příliš novinám neholdují, raději procházejí internet. Sobotní noci tráví většinou v kině či divadle, poslouchají klasickou či akustickou hudbu, mají raději sporťáky, bydlí v přírodě či na kraji města v domě a mají stejně jako předchozí skupina jen málo přátel na Facebook.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků