Hlavní obsah
Foto: , Novinky

Dovolenou v Itálii si skupina Čechů platila z krádeží

Policie v italském přímořském Bibione zatkla skupinu tří českých občanů a obvinila je ze série krádeží v místních obchodech. Podle policie si z výtěžku krádeží hradili pobyt u moře.

Foto: , Novinky
Dovolenou v Itálii si skupina Čechů platila z krádeží

Prvního pachatele, třiačtyřicetiletou ženu, zatkli minulý týden poté, co se dopustila krádeže ve třech obchodech. Žena podle serveru La Voce di Venezia vypověděla, že je v Bibione jen na otočku, vyšetřovatelé však s realitními kancelářemi zjistili, že si zhruba před měsícem pronajala prostorný byt spolu s českým manželským párem, jejich dvěma syny a tchyní.

Při domovní prohlídce se ukázalo, že místnosti jsou doslova nacpané různým zbožím – například likéry, parfémy, kosmetikou, hračkami a značkovým oblečením v celkové hodnotě nejméně osmi tisíc eur (přes 200 tisíc Kč).

Žena a manželský pár skončili ve vazbě v Benátkách. Podle vyšetřovatelů jim peníze sloužily na placení nájmu, není ale vyloučeno, že měli další komplice, kteří převáželi kradené předměty přes hranice.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků