Hlavní obsah
Zdeněk Štybar Foto: Martina Sihelská

Zdeněk Štybar opět nezklamal, ve Stříbře rychle ujel všem soupeřům

Mistrovství České republiky v cyklokrosu byla na programu v sobotu 12. ledna ve Stříbře.

Zdeněk Štybar Foto: Martina Sihelská
Zdeněk Štybar opět nezklamal, ve Stříbře rychle ujel všem soupeřům

Už týden dopředu připravoval stříbrský fan klub Zdeňka Štybara trasu pro závod ve Stříbře. Před týdnem se "fanklubáci" brodili mokrým terénem, dnes byla trať i místy namrzlá. Slunce však návštěvníky ohřálo a ještě víc všechny rozehřál Zdeňkův výkon, rychle ujel svým soupeřům a naprosto s přehledem opět vyhrál.

Druhým byl Martin Bína a třetí Vojtěch Nipl. Zklamaní byli fanoušci Radomíra Šimůnka, jemuž stříbrská trať štěstí nepřinesla, a v jedné zatáčce doslova vyjel z trasy.

Ovace stříbrských fanoušků nebraly konce. "Udělali jsme mu obrázek. Moc Zdeňkovi fandíme a chodíme na jeho závody. Je moc dobrý jezdec, hned na začátku všem ujel a měl velký náskok. Je prostě ze všech nejlepší," uvedli tři kamarádi, kteří přišli Zdeňka podpořit - Martin Šlosar (7), Dominik Koza (8) a Lukáš Tolar (7).

Na přípravách se podílely desítky lidí, fanklubu pomohli i další příznivci, zábrany hlídali studenti stříbrského gymnázia, slavnostní salvu vystřelili ostrostřelci a mnoho dalších pomohlo jiným způsobem. Za to vše jim děkuje otec vítěze Zdeněk Štybar starší.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků