Hlavní obsah
Foto: Lenka Gulašiová

Výnos jednodenní akce představuje bezmála čtvrtinu výnosu předchozí tříleté sbírky

Blešák v kožichu, který se v neděli 6. prosince konal v ostravském klubu Barrák, vynesl 20 981 korun ve prospěch Neposedných tlapek. Výnos jednodenní akce představuje bezmála čtvrtinu toho, co se zmíněnému spolku podařilo vybrat v průběhu předchozí tříleté sbírky.

Foto: Lenka Gulašiová
Výnos jednodenní akce představuje bezmála čtvrtinu výnosu předchozí tříleté sbírky

Návštěvníci dobročinné akce vložili do zapečetěné pokladničky spolku 4 880 korun a nákupem nabízených předmětů utratili 16 181 korun.

Obě částky jsou prvním počinkem nové tříleté sbírky, která v prosinci 2015 odstartovala ve prospěch zapsaného spolku Neposedné tlapky, jenž pečuje o opuštěné a týrané psy a kočky. Spolek letos v říjnu jednu sbírku ukončil, v průběhu tří let vybral 96 076 korun, které investoval do pořízení pozemku v Ostravě-Nové Vsi.

Hlavním partnerem Blešák v kožichu podporovaného Ostravským informačním servisem byl Europe Direct Ostrava. Záštity akce se ujala Petra Bernfeldová, starostka obvodu Moravská Ostrava a Přívoz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků