Hlavní obsah
Hledaná dívka Foto: Policie ČR

Pohřešovaná dívka může být v ohrožení života

Sedmnáctiletá dívka zmizela po cestě domů. Pražští kriminalisté po dívce pátrají a vzhledem k situacím, které se zmizením souvisejí, není vyloučeno, že dívka může být v ohrožení života.

Hledaná dívka Foto: Policie ČR
Pohřešovaná dívka může být v ohrožení života

Pohřešovaná dívka byla viděna naposledy v sobotu po poledni svým přítelem. Od něho měla údajně jít rovnou na vlak do Čakovic, nikdo už neví, zda do vlaku nastoupila.

Dívka byla podle všeho ve složité rodinné situaci a kriminalisté tvrdí, že i to by v případě zmizení mohlo hrát roli. Není tedy jasné, zda se jedná o únos, přepadení, nebo dobrovolný útěk. Podle příbuzných dívka situaci doma špatně snášela.

Pohřešovaná dívka je vysoká zhruba 170 cm a je hubenější postavy. Vzhledem působí na věk kolem 18 až 20 let. Má modré oči a černé vlasy z hnědým melírem.

„Kriminalisté prosí touto cestou širokou veřejnost o pomoc při pátrání. Jakékoliv informace k pobytu, či pohybu pohřešované mohou pozorní spoluobčané předat policistům cestou linky tísňového volání 158," informoval mluvčí Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy Tomáš Hulan.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků