Hlavní obsah
Foto z místa požáru. Foto: HZS Zlínského kraje

Plameny kompletně zničily osobní automobil

Technická závada v motorovém prostoru způsobila v sobotu 24. srpna odpoledne na parkovišti ve Valašských Kloboukách na Zlínsku požár osobního automobilu. Majitel se sice snažil plameny uhasit, ale neúspěšně.

Foto z místa požáru. Foto: HZS Zlínského kraje
Plameny kompletně zničily osobní automobil

„Příčinu požáru stanovil vyšetřovatel hasičů ze Zlína, nikdo nebyl zraněn a škoda dosáhla 50 tisíc korun,“ informoval Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.

Informaci o požáru přijali hasiči v 14:15 hodin. Operační důstojník k události okamžitě vyslal jednotku profesionálních hasičů ze stanice Valašské Klobouky a posilové jednotky dobrovolných hasičů z Valašských Klobouk a Brumova.

„Už v době příjezdu první cisterny byl osobní vůz kompletně v plamenech. Hasiči okamžitě natáhli jeden vysokotlaký proud a v dýchací technice požár lokalizovali. Po dochlazení konstrukcí a kontrole vraku vozu ohlásil velitel zásahu v 14:38 hodin celkovou likvidaci požáru,“ sdělil Pavel Řezníček.

Podle zjištěných informací řidič osobního vozidla zastavil auto na parkovišti, a jakmile zpozoroval kouř z motorového prostoru, ihned jej odtlačil do volného prostoru, aby nebyly ohroženy další vozy. Pomocí práškových hasicích přístrojů se snažil požár uhasit, bohužel neúspěšně.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků