Hlavní obsah
Jiří Bartoň. Foto: Robert Rohál

Na přednášku o Indické numerologii zve Městská knihovna v Benešově

Městská knihovna v Benešově pořádá v pondělí 6. května v 18 hodin přednášku na téma Indická numerologie. Přednášejícím bude Jiří Bartoň, který tady měl před pár týdny besedu a autorské čtení o své nové knize.

Jiří Bartoň. Foto: Robert Rohál
Na přednášku o Indické numerologii zve Městská knihovna v Benešově

Vedle herectví, zpívání, moderování nebo přednášení filmové historie (Mezinárodní konzervatoř Praha), což dokládá i nedávno vydaná Velká kniha herců první republiky a protektorátu, se však také zabývá už léta sestavováním numerologických rozborů.

„Orientovat se v numerologickém systému, který vytvořili indičtí mystikové na konci patnáctého století, mě naučila paní Saša Šerá z Lysic, která má schopnost pomocí reiki a mentálních terapií uzdravovat lidi. Začal jsem se numerologií zabývat před pár lety a dodnes mě fascinuje, jaké výsledky přináší a jak moc funguje. Dokladuje mi to dnes už velká řada lidí, jimž jsem takový rozbor dle jejich data narození vytvořil,” tvrdí Jiří Bartoň, který překvapuje až renesančním rozhledem svých aktivit.

Na otázku, co všechno lze z takového numerologického rozboru zjistit, říká: „Pomocí rozboru data jsem schopen určit sílu osobnosti člověka, povahu a míru ega a sebevědomí, sílu jeho sexuálních potřeb, poměr submisivity a dominance, sílu talentu, schopnosti se prosadit a rozhodovat, míru intuice, hodnotu karmy a dědičného zatížení, sílu vůle, poměr inteligence a myšlení a další záležitosti tohoto typu.”

V čem je takový numerologický rozbor pro lidi přínosem? „Nabízí jim pohled sama na sebe z jiného zdroje, může jim pomoci se v sobě zorientovat z jiného úhlu pohledu. Jak moc je takový rozbor platný a do jaké míry jim pomáhá, v tom mě lidé utvrzují sami. A to překvapivě i takoví ti „nevěřící Tomášové,” uzavírá Jiří Bartoň.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků