Hlavní obsah
Foto: Výstaviště Lysá nad Labem

Lysá nad Labem láká na výstavu věnovanou nejen rychlým kolům

Ve dnech 11. až 13. listopadu probíhá na výstavišti v Lysé nad Labem už 16. Kola & Tuning Show 2011, společně s výstavou Rychlá kola a novinkou Cyklistika 2011.

Foto: Výstaviště Lysá nad Labem
Lysá nad Labem láká na výstavu věnovanou nejen rychlým kolům

"Na výstavě Kola 2011 autosalony představí novinky automobilového průmyslu pro letošní rok, výstava Tuning Show tradičně předvede upravené modely automobilů," uvedla manažerka výstavy Gabriela Krovozová.

Devátý ročník unikátní, divácky velmi zajímavé výstavy závodních automobilů-speciálů a motocyklů Rychlá kola 2011 představí vše, co bylo v průběhu letošní sezóny možné spatřit na závodních tratích.   

"Novinkou je výstava Cyklistika 2011, na které si přijdou na své všichni příznivci cykloturistiky," přidala pozvání Krovozová.

V doprovodném programu vystavovatelé představí mimo jiné náhradní díly, diagnostiku, doplňky a příslušenství, autokosmetiku. Své místo budou mít v Lysé i odborné časopisy.

Výstavy potrvají do neděle, otevřeno je vždy od 9 do 17 hodin.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků