Hokejistky Karviné obhájily mistrovský titul

Novinky, Milan Haluška

Důvod k radosti a bujaré oslavě teď rozhodně mají hokejistky z klubu SK Karviná. Právě ony totiž naplno ovládly letošní finále play off v ženské hokejové lize a v sobotu po roce opět získaly mistrovský titul.

Takto se děvčata radovala po prvním finálovém utkání, které se odehrálo v Karviné.

První finálové utkání se odehrálo v Karviné. Děvčata tam na domácím ledě v neděli pražskou Slavii porazila 3:2. Hrálo se však na dvě vítězná utkání.

A právě druhé utkání rozhodlo. To se tentokrát odehrálo v sobotu odpoledne na zimním stadionu v Berouně. Zde po první třetině vedla Slavia 2:0. Obrat však nastal ve druhé třetině, kdy hokejistky Karviné vyrovnaly na 2:2.

Utkání bylo po celou dobu velmi napínavé a rozhodlo se až ve třetí třetině, kdy hokejistky Karviné vstřelily další dvě branky, Slavie pak jednu. Utkání skončilo 4:3 vítězně pro Karvinou, která znovu po roce získala mistrovský titul.

O loňském získání titulu Novinky informovaly.