Hlavní obsah
Triatlon Foto: H-Triatlon

H-triatlon uzavře úspěšný seriál závodů podzimním čtyřbojem

Sdružení H-triatlon pořádá v neděli 15. září poslední letošní závod, který se uskuteční ve sportovním areálu Mikulovka v Praze 4. Aktivní sportovci i amatéři se mohou přijít rozloučit s úspěšnou sezónou a utkat se v celkem čtyřech disciplínách.

Triatlon Foto: H-Triatlon
H-triatlon uzavře úspěšný seriál závodů podzimním čtyřbojem

Sdružení H-Triatlon připravilo přídavek ke čtyřem úspěšným akcím letošní sportovní sezóny. Po běžeckém krosu, Terénním a Pražském triatlonu a jubilejním 20. ročníku Houmrova triatlonu si na své přijdou i milovníci atletických disciplín.

Stejně jako ve všech závodech v režii H-triatlonu, i v tomto závodě dostanou šanci jak sportovci, sportovní nadšenci, tak i úplní začátečníci. Ve čtyřech různých disciplínách (sprint, vrh koulí, hod oštěpem a skok do dálky) nebude rozhodovat jen síla, ale také technika a talent.

Samozřejmostí je i zajištění profesionálního sportovního servisu pro závodníky i diváky. Za startovné ve výši 50 Kč mají účastníci k dispozici startovní číslo a dárkovou tašku. Další ceny jsou připravené pro první tři místa v kategorii žen a mužů. Samozřejmostí jsou dětské závody v běhu a doprovodné aktivity (skok v pytli, házení na cíl apod.).

Více informací a online registrace na www.htriatlon.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/houmruvtriatlon.  

Akce je profesionálně zabezpečena zástupci Zdravotní záchranné služby. Spojení stanice metra C - Opatov, bus 165, 197 - zastávka Bachova.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků