Hlavní obsah
Petra Hřebíčková a Tatiana Vilhelmová Foto: Bioscop

ŽEBŘÍČEK: Příliš osobní známost a Dolittle

V premiérový víkend se na první místo žebříčku návštěvnosti kin dostal česko-slovenský film Marty Ferencové Příliš osobní známost. Na druhém místě je Dolittle.

Petra Hřebíčková a Tatiana Vilhelmová Foto: Bioscop
ŽEBŘÍČEK: Příliš osobní známost a Dolittle

Drama Příliš osobní známost míchá romantické motivy a rodinné tragédie. V hlavních rolích hrají Petra Hřebíčková, Tatiana Dyková, Eliška Balzerová a méně známí zahraniční herci. Snímek se dočkal velmi špatných reakcí v tisku i na internetových serverech.

Na druhém místě přežívá Dolittle, americký rodinný pohádkový film s Robertem Downeym Jr. v hlavní roli. Doktor Dolittle byl tak výjimečný, že ho jmenovali osobním lékařem anglické královny Viktorie. Jenže ovdověl a od té doby samotaří v ústraní, za zdmi svého kdysi velkolepého sídla, obklopený smečkou zvířecích přátel.

Zleva Roman Griffin Davis, Taika Waititi a Scarlett Johanssonová ve filmu Králíček Jojo.

Foto: CinemArt

Jeden drzý kluk si vzal do hlavy, že bude jeho učedníkem, a zároveň ho povolali ke královně, kterou sklátila smrtelně nebezpečná choroba. A protože lék proti téhle nemoci se nalézá pouze na mýty opředeném exotickém ostrově, musí se Dolittle vydat na velmi dobrodružnou plavbu do neznáma. Samozřejmě v doprovodu zvířecích přátel.

Třetí místo patří snímku Králíček Jojo. Protiválečná satira o malém chlapci, který touží být nacistou, si vysloužila nominaci na Oscara.

Nejnavštěvovanější filmy v ČR
Pozice
Minulý týden
 FilmPočet návštěvníků za víkend
1.
 -Příliš osobní známost
96 366
2. 1.Dolittle24 991
3.-
Králíček Jojo24 481
4.2.Mizerové navždy 19 088
5.3.
Případ mrtvého nebožtíka  13 824
6.
5.Ledové království 212 605
7.6. 
Jumanji: Další level12 097
8.
11.Špioni v převleku    10 552
9.
9.
Vlastníci 5 914
10.
40.Velké přání
3 442

Zdroj: Unie filmových distributorů


yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků