Hlavní obsah
 

Rolling Stones vydají novou desku

Mnohokrát to vypadalo, že skončí, ale Rolling Stones, jedna z nejdéle existujících kapel na světě, opět nahrává nové studiové album. Bude prý hodně bluesové. Uvedli to při příležitosti otevření své výstavy Exhibitionism v Londýně.

 
Rolling Stones vydají novou desku

Skupina vydává nový materiál jen zřídka. V roce 2005 vyšel A Bigger Bang a pak fanoušci museli léta čekat. Ronnie Wood nyní řekl, že kapela nedávno strávila několik dní ve studiu, kde nahrála pár nových skladeb a několik bluesových coververzí.

„Šli jsme tam nahrát pár nových songů, ale skončilo to řadou bluesovek. Nahráli jsme jedenáct bluesových věcí za dva dny. Naprosto skvělé coververze Howlin' Wolfa a Little Waltera, kromě jiných bluesmanů. Znějí fakt autenticky,” tvrdil nadšený Wood a dodal, že album vyjde letos.

Ostatní členové skupiny nechtějí o desce a termínu vydání mluvit. Keith Richards uvedl stručně: „Něco je na cestě. Nemůžu říct víc. Mé rty jsou zamčeny.”

Mick miluje stadióny

Je docela možné, že Rolling Stones ještě vyjedou na turné a navštíví i ČR. Mick Jagger má neskutečnou energii, přestože mu brzy bude 73 let. Loni řekl v jednom rozhovoru, že ho baví vystupovat na stadiónech a moc rád hraje v Evropě.

„Mám trenéra, už ho mám léta. Pořád cvičím, nepřestávám ani v období mezi turné, ale asi tři měsíce před začátkem zvedám náročnost o úroveň. Musíte se připravit na to, co budete dělat. Nepřipravujete se na maratón. Trénujete na krátký, rychlý pohyb. Je fakt těžké současně ještě zpívat,” popsal zpěvák.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků