Hlavní obsah

Nová CD – Queen, Pussycat Dolls i Enigma

Právě vychází album nové sestavy Queen s Paulem Rodgersem. Pokud vám rock nevyhovuje, možná vás bude zajímat nová deska dívčí skupiny Pussycat Dolls, nebo Seven Lives Many Faces od Enigmy.

Nová CD – Queen, Pussycat Dolls i Enigma

 

Queen + Paul Rodgers:  The Cosmos Rocks


Nové album Queen nese název The Cosmos Rocks a jde o první řadové album těchto rockových veteránů po dlouhých třinácti letech. Autorem všech písní je trojice, která v současné době oficiálně kapelu Queen tvoří: Brian May, Roger Taylor a Paul Rodgers. Poslední jmenovaný tímto albem i oficiálně přebírá pozici leadera této legendy mezi rockovými kapelami.

Album, které představí necelou hodinu hudby, v níž najdete jak rock tak melodické balady, je věnováno památce Freddiemu Mercurymu, od jehož smrti letos v listopadu uplyne již 17 let. Pilotním singlem byla vybrána skladba C-lebrity.

EMI

 

 

Pussycat Dolls: Doll Domination


Pětice amerických krasavic známých pod jménem Pussycat Dolls se téměř na den po třech letech vrací s novou deskou Doll Domination. O tom, že nic neponechaly náhodě svědčí jak jména producentů  jako Timbaland nebo Rodney Jenkinks, stejně jako jména hostů, mezi nimiž figuruje  Missy Elliot účinkující ve druhém singlu desky  Whatcha Think About That, dále Snoop Dogg či R Kelly.

Album také obsahuje jako bonus sólovou skladbu Nicole Scherzinger Baby Love, která byla velkým hitem v loňském roce.
   
Universal

 

 

Enigma: Seven Lives Many Faces


Jak samotný název alba napovídá - Seven Lives Many Faces - Michael Cretu nabídne pohled na hudbu Enigmy bude hned z několika úhlů. Deska v základní verzi přináší celkem dvanáct písní, ve kterých Cretu již tradičně míchá několik hudebních stylů, navíc nám dopřeje nahlédnout i do omnikulturního světa zvuků.

Fanoušky Enigmy jistě potěší, že album vychází i jako dvoudisková limitovaná edice, která na druhém CD přináší pět bonusových písní. Do českých rádií byla jako pilotní singl nasazena skladba La Puerta Del Cielo.

EMI

 

 

Within Temptation: Black Symphony


Holandská metalová grupa se momentálně veze na vlně popularity, kterou využila k tomu, aby natočila koncertní album. Konkrétně jde o záznam koncertu ze 7. února letošního roku z  Rotterdamu. Metalisté uspořádali neobvyklé vystoupení, na kterém hráli ve společnosti  The Metropole Orchestra a zpěváků Pa'dam Choir.

Koncert Black Symphony tak vychází v široké nabídce nosičů a formátů – 2CD, Blu-Ray + DVD, 2DVD a konečně 2DVD + 2CD.

Sony BMG

 

 

Michelle Williamsová: Unexpected

Bývalá členka  Destiny´s Child přichází se třetí sólovou deskou Unexpected. Po prvních dvou deskách, které se nesly v gospelovém duchu, se vrátila k popovému r´n´b.

Ke spolupráci si přizvala několik producentů, jejichž jména jsou zárukou úspěchu -  Jim Jonsin (Jamie Foxx, Sean Paul), Rico Love (Usher, Natasha Bedingfield), Wayne Wilkins (Kylie Minogue, P!nk), Andrew Frampton (Natasha Bedingfirld, Kylie Minogue) a StarGate.

Pilotním singlem se stala píseň We Break The Dawn, kterou pro Michelle napsala sestra Beyonce Solange Knowles.

Sony/BMG

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků