Hlavní obsah
Nová alba Foto: Novinky

Nová alba: Fear Factory, Helloween a Jitka Molavcová

Dvě slavné metalové party vydaly nová alba. Američané Fear Factory desáté studiové a Helloween dokonce šestnácté. Své oblíbené šansony zase shromáždila na albovou kolekci Jitka Molavcová.

Nová alba Foto: Novinky
Nová alba: Fear Factory, Helloween a Jitka Molavcová

Fear Factory: Aggression Continuum

Aggression Continuum je desáté studiové album americké industrialmetalové skupiny Fear Factory. Je první studiové od desky Genexus (2015), což představuje nejdelší pauzu mezi dvěma alby v její kariéře. Důvody proluky tkvěly v kreativních a osobních neshodách a právních problémech. Po více než třech desetiletích opustil loni formaci zpěvák Burton C. Bell. Navzdory tomu ale na desce zpívá, protože byla v základech natočena v roce 2017.

Nové album

Foto: Nuclear Blast

Helloween: Helloween

Helloween je šestnácté studiové album německé powermetalové skupiny stejného jména. Nese se ve znamení návratu bývalých členů, kytaristy a zpěváka Kaie Hansena a zpěváka Michaela Kiskeho. Na kolekci zpívají oni dva a Andi Deris, který v sestavě zůstal.

Nové album

Foto: Nuclear Blast

Jitka Molavcová: Zčistajasna

Na své šansonové album nazvané Zčistajasna zařadila zpěvačka Jitka Molavcová třináct písní, které mnoho let tvoří základ jejího sólového recitálu. I proto své čistě akustické album nahrála jen s klavírním doprovodem Petra Ožany.

Nové album

Foto: Galén

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků