Hlavní obsah
Moderátor Karel Šíp Foto: Michaela Říhová, Právo

Nejsledovanější pořady posledního dne roku: Silvestrovské TN a Všechnopárty

Nejvíce sledované televizní pořady posledního dne uplynulého roku byly dva: Silvestrovské Televizní noviny Novy přilákaly od 19.30 1,7 miliónu diváků a Všechnopárty Karla Šípa na ČT 1 s herci Evou Holubovou, Romanem Skamene a imitátorem Petrem Jablonským přitáhla od 21. hodiny k obrazovce 1,4 miliónu diváků.

Moderátor Karel Šíp Foto: Michaela Říhová, Právo
Nejsledovanější pořady posledního dne roku: Silvestrovské TN a Všechnopárty

Diváci dali na Silvestra večer větší přednost České televizi. Přes milión diváků se přehouply i tradiční Zázraky přírody, netradiční Kouzelný Silvestr s českými a slovenskými herci a zpěváky (oba pořady sledovalo 1,1 miliónu diváků) a večerní Zprávy na ČT 1 (milión diváků).

Ostatní pořady měly pod milión lidí u televizorů, šlo však vesměs o program stanice ČT 1.

Nova zabodovala u diváků v podvečer s klasickou filmovou komedií z roku 1956 Dobrý voják Švejk (909 000 diváků) s Rudolfem Hrušínským v hlavní roli. Diváky této televize si jinak více přitáhla repríza Silvestra 2012 odvysílaná po půlnoci (801 000 lidí) než její hlavní Silvestrovská show roku 2013 (710 000 diváků).

Nejsledovanějším pořadem Primy byla Partička (476 000 diváků). Primu překvapivě trumfla ve sledovanosti TV Barrandov s pořadem nazvaným Barrandovský silvestr. Od 21 hodin se dívalo 544 000 lidí a od 23.00 697 000 diváků.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků