Hlavní obsah

Müller pravděpodobně trpí maniodepresivní psychózou

Podle deníku Nový čas trpí slovenský zpěvák Richard Müller (45) maniodepresivní psychózou. Údajně už před rokem začal navštěvovat vdovu po herci Júliu Satinském, která je známou psychiatričkou.

Müller pravděpodobně trpí maniodepresivní psychózou

"Nemůžu vám nic potvrdit ani vyvrátit. Lidé, kteří se ke mně chodí léčit mi důvěřují a já je v tomto směru respektuji," uvedla Viera Satinská. Zdravotní potíže mohou být příčinou zpěvákova náhlého rozhodnutí ukončit kariéru. Podle blízkých lidí je Müller stále podrážděný a často ztrácí nad sebou kontrolu. Před časem se na zkoušce zamotal do kabelu od kytary a začal na členy své kapely křičet, že je neplatí za to, aby byl na pódiu nepořádek.

Podle Nového času má zpěvák nastoupit na léčení v psychiatrické léčebně ve Velkém Záluží. K jeho zhoršujícímu zdravotnímu stavu přispělo pravděpodobně dlouhodobé užívání drog. "Je to na něm vidět. Neustále je podrážděný, následně smutný. Velmi rychle střídá nálady," řekl zpěvákův známý. Müller v neděli oznámil, že končí se zpěvem. "Největší umění je odejít. Děkuji vám všem, bylo to krásný, ale bylo toho dost," řekl. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků