Hlavní obsah
Zpěváci Jan Kalina a Jana Jelínková ze skupiny Sto zvířat Foto: Petr Hloušek, Právo

Festival na zámku Slavkov uvítá Sto zvířat i Uhlíře a Hegerovou

Žánrově pestrý festival se usídlil v zámecké zahradě ve Slavkově u Brna. V sobotu 20. června se tam setká tradiční patronka akce, zpěvačka Hana Hegerová, se skupinami z jiného soudku jako Sto zvířat nebo Vypsaná Fixa.

Zpěváci Jan Kalina a Jana Jelínková ze skupiny Sto zvířat Foto: Petr Hloušek, Právo
Festival na zámku Slavkov uvítá Sto zvířat i Uhlíře a Hegerovou

Kromě jmenovaných vystoupí také Fate Magazine, písničkář Tomáš Klus známý z filmu Anglické jahody, Michal Hrůza nebo Anna K. a Marta Kubišová.

Není nutno a další notoricky známé písničky z klasických českých filmů si mohou návštěvníci festivalu zazpívat s Jaroslavem Uhlířem, mimo jiné autorem hitů Holubí dům, Severní vítr nebo Ani k stáru. Děti a vozíčkáři navíc nemusí platit žádné vstupné.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro a také přímo v brněnském Semilassu (možnost množstevní slevy). Cena vstupenky je v předprodeji 250 Kč do konce května 2009, od 1. do 19. června.2009 budou vstupenky k dostání za 290 Kč a v den festivalu a přímo na místě akce pak pořídíte vstupenku za 330 Kč.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků