Jennifer a Chris jsou jedinými  pasažéry obrovské lodi, která letí někam ke hvězdám. Celá posádka je dlouhodobě „zmražená“, protože by se jinak cíle nedožila. Dvojice se však nějakým omylem probudí. Zatímco flirtuje na baru za asistence barmana-robota, ukáže se, že loď není v nejlepším stavu a možná se všichni brzy rozprsknou ve volném prostoru.

Kariéra jedné z nejoblíbenějších hereček současnosti se do značné míry točí kolem fantasy a sci-fi. Asi před deseti lety se mladičká „Jen“ vymanila ze světa TV seriálů, prorazila v Hollywoodu a jejím nejlepším filmem se stala Terapie láskou, za kterou dostala prvního Oscara. Finančně se mezitím zajistila různými teenagerskými X-meny a sérií Hunger Games.

Film Passengers (Pasažéři)

Film Passengers (Pasažéři)

FOTO: Columbia Pictures

O filmu Passengers se říká, že bude směsí akční sci-fi, humoru a romantiky. U takových příběhů silně hrozí, že se různé styly „utlučou“ a ve výsledku to naštve obě cílové skupiny - jak fanoušky sci-fi, tak dívky, které viděly Hunger Games a chtěly jít na „něco zamilovanýho“.

Genialitou díla si je naprosto jist režisér Morten Tyldum. Podle něj jsou oba herci absolutně skvělí, hrozně na sobě makají a výborně k sobě sedí. Prý to bude „jízda plná emocí“.

“Budete se smát a brečet a zadržovat dech...,“ slibuje Tyldum. „Je tam napětí a taky se hodně zasmějete. Chtěli jsme udělat hravý film a když máte Chrise a Jen, je nemožné ho nemít. Přišli se spoustou nápadů na place. A jsou oba extrémně zábavní.“

Passengers vstoupí do kin na Vánoce v Americe a v lednu u nás.