Hlavní obsah
Zpěvačka Helena Vondráčková Foto: Dorian Hanuš, Právo

Vondráčková zaplatila 1,2 miliónu a vyhnula se exekuci

Zpěvačka Helena Vondráčková zaplatila 1,2 miliónu korun, které od ní požadovala na základě rozhodnutí soudu bývalá návrhářka Dana Dobřichovská. Exekuce na majetek zpěvačky tak byla zastavena. Uvedla to v pondělí televize Nova. Vondráčková ale podala dovolání k Nejvyššímu soudu.

Zpěvačka Helena Vondráčková Foto: Dorian Hanuš, Právo
Vondráčková zaplatila 1,2 miliónu a vyhnula se exekuci

Soudní spor Vondráčkové s Dobřichovskou trvá již osm let. Podle zpěvačky jí pořadatelská firma, v níž údajně pracovala i Dobřichovská, nezaplatila zhruba 450 000 korun za sérii koncertů. Soud původně nařídil Dobřichovské, aby zpěvačce zaplatila. Nejvyšší soud ale podle televize později rozhodl, že Dobřichovská nebyla za nevyplacení odměn za koncerty odpovědná, a Vondráčková musí peníze vrátit a zaplatit i soudní výlohy.

Zpěvačka se zaplacení bránila, takže jí byly podle televize obstaveny účty a zahájena exekuce na veškerý nemovitý majetek.

Nakonec ale Vondráčková zaplatila, a exekuci se tak vyhnula. Zpěvačka chce ovšem peníze zpět, takže se obrátila na Nejvyšší soud.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků