Hlavní obsah
Policie vyšetřuje krádež v hodinovém hotelu Foto: Policie ČR

Po noci s „Pavlem z Kladna” v hodinovém hotelu zmizely muži věci za 17 tisíc

Kriminalisté vyšetřují krádež v hodinovém hotelu v Praze 10, kde muži zmizely věci za 17 tisíc korun. Došlo k tomu podle jeho výpovědi po setkání s člověkem, který se představil jako Pavel z Kladna a se kterým šel poškozený do hotelu přespat. Muže zachytila bezpečnostní kamera. Podle svědků, kteří ho na fotce poznali, se jedná o recidivistu.

Policie vyšetřuje krádež v hodinovém hotelu Foto: Policie ČR
Po noci s „Pavlem z Kladna” v hodinovém hotelu zmizely muži věci za 17 tisíc

Ke krádeži došlo 24. září, policie po podezřelém dosud marně pátrala, obrátila se proto ve čtvrtek na veřejnost s prosbou po pomoc. Během dne policisté informovali, že se po zveřejnění výzvy ozvali svědci, kteří ho poznali. „Jedná se o 42letého recidivistu, který je momentálně ve výkonu trestu odnětí svobody pro majetkovou trestnou činnost,” sdělil mluvčí policie Jan Daněk.

Jaký bude další postup, police neupřesnila, případ se dále vyšetřuje. „Poškozený se seznámil v restauraci na Národní třídě s mužem, který se představil jako Pavel z Kladna, a po nějaké době spolu odešli přespat do zmiňovaného hotelu,“ sdělil mluvčí.

„Ráno, když se poškozený probudil, tak zjistil, že mu někdo z batohu odcizil peněženku s doklady a platební kartou, tablet a značkové pero. Pavel už v pokoji také nebyl,“ upřesnil mluvčí.

Police případ vyšetřuje jako krádež a hledala muže zachyceného bezpečnostní kamerou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků