Hlavní obsah

Po honičce s policisty skončil řidič napasovaný v domě

Automobilová honička jako z akčního filmu se odehrála ve čtvrtek ráno v Plzni. Policejní hlídka tady pronásledovala řidiče ve starém Fordu Fiesta, na kterém chyběly státní poznávací značky. Ještě než strážci zákona podezřelé vozidlo dostihli, jeho řidič havaroval a skončil v nemocnici.

Po honičce s policisty skončil řidič napasovaný v domě

Spolu s ním byl zraněn další řidič, který se prchajícímu šoférovi připletl do cesty. "Policisté z pořádkového pohotovostního odboru jeli po Koterovské třídě. V protisměru si všimli vozidla bez espézetek," sdělila Právu mluvčí plzeňských policistů Michaela Altmannová.

"Proto se za ním otočili, a když řidič zjistil, že ho pronásledují, začal ujíždět. Přitom doslova vlétl do křižovatky, kde nejprve narazil do projíždějící civilní fábie a poté do domu," dodala.

Záchranáři měli plné ruce práce. "Řidiče, který narazil do domu, jsme museli vystříhat z vozidla ven. Měl zranění na hlavě a byl v šoku. Zraněný byl i řidič fábie," řekl velitel hasičské výjezdovky Miroslav Moule.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků