Článek
Nehoda se stala v Sokolské ulici a zablokovala páteřní pražskou komunikaci. Policie po nehodě doporučila na magistrálu ve směru na Nuselský most vůbec nevjíždět, dopravu přes hodinu odkláněla na Žitnou ulici.

Auto vjelo pod tramvaj v Sokolské ulici
„Při nehodě byli zranění dva lidé, muž a žena. Oba utrpěli vážná zranění v oblasti hlavy, žena musela být připojena na umělou plicní ventilaci a po nehodě byla v bezvědomí. Muž byl při vědomí. Oba byli po ošetření převezeni do nemocnice,“ řekla Novinkám mluvčí záchranářů Jana Poštová.

BEZ KOMENTÁŘE: Nehoda tramvaje v centru PrahyVideo: Pro Novinky David Tichý
Místem neprojížděly hodinu tramvaje, a to ani v jednom směru. Byly odkláněny přes Nusle. Provoz byl obnoven před osmou hodinou ráno.

Na Sokolské ulici se tramvaj srazila s autem
Havarovaný automobil měl německou převozní značku. Ta se používá například při koupi a převozu auta z Německa do jiného státu. Platí několik dní.