Hlavní obsah
Foto: Milan Vojtek, Právo

Mladá žena skočila u Chocně pod rychlík

Mladou ženu, jejíž totožnost policie zatím zjišťuje, zabil na trati železničního koridoru mezi Chocní a Zámrskem na Orlickoústecku expres Eurocity 147 krátce po 14. hodině. Zřejmě spáchala sebevraždu.

Foto: Milan Vojtek, Právo
Mladá žena skočila u Chocně pod rychlík

„Měla mnoho zranění neslučitelných s životem,“ potvrdil lékař záchranky. „Je to jeden z nejrychlejších úseků na koridoru, vlaky tu dosahují rychlosti až 160 kilometrů v hodině,“ řekl Právu mluvčí Českých drah Petr Štáhlavský.

„Provoz na trati byl obnoven, zatím se ale jezdí jen po jedné koleji, takže vlaky mohou nabírat i dále určité zdržení,“ řekl mluvčí Českých drah Petr Šťáhlavský.

Policie se zatím při vyšetřování přiklání k verzi, že šlo o sebevraždu. „Tady není místo, kde by si lidé zkracovali cestu. Prakticky to ani nejde, ten člověk zřejmě cílevědomě šel pod vlak,“ naznačil policista obeznámený s případem. Sebevraždu zatím odmítla potvrdit mluvčí orlickoústecké policie Iveta Lehká.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků