Hlavní obsah

Vítězka Baru Marcela chce hlavně uhradit dluhy

Reality show Bar zná od sobotního večera svého vítěze nebo lépe řečeno vítězku. Stala se jí soutěžící Marcela, která ve finále od diváku obdržela 78 procent hlasů. Na druhé místě tak skončila barmanka Petra. Marcela vítězstvím získala za ceny v celkové hodnotě pět miliónů. Vítězka se netajila tím, že naprostá většina půjde na pokrytí jejích dluhů.

Vítězka Baru Marcela chce hlavně uhradit dluhy

Od čtvrtka 31. 8. diváci hlasovali pro svého favorita. Rozhodovali se mezi Petrou a Marcelou, které prošly vítězně semifinále.

Na přímý přenos se dostavili všichni zbývající barmani, kteří vypadli před finále. Během večera všichni společně vzpomínali na prožité chvíle a nejzajímavější zážitky. Nejvtipnější byly rekapitulace, kdy děvčata vedla rozhovory o tom, jak v Čechách nemůže reality show vyhrát dívka, a tím pádem musejí držet při sobě. Taktika vyšla a ve finále se sešly dvě barmanky Marcela a Petra.

Napjatou atmosféru uvolnil Tomáš Savka se svou písní Nebeský bar, stejně jako zpěvák Michal David, kterého dennodenně poslouchali soutěžící v Baru. Jen Rocker nevypadal příliš nadšeně, Michala Davida zřejmě v oblibě opravdu nemá.

Barmanažeři se chovali jako profesionálové

Oba baroví manažeři si pochválili spolupráci s barmany. Libor Bouček byl zvědavý, proč si celou dobu s barmany vykali. Prozradili, že to bylo z hlediska profesionality, ale že hned poté, co vypadli, jim nabídli tykání.

Vítězka Marcela obdržela ceny v hodnotě 5 miliónů korun. Jako první jí byl předán poukaz na vůz Cadillac v hodnotě 1 200 000 korun, dále dovolenou v hodnotě 500 000 korun, elektroniku za 300 000 korun a hotovost tři milióny korun českých. Účast v reality show se může i vyplatit.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků