Hlavní obsah

Robbie Williams: Má kariéra se chýlí ke konci

Současný král evropského popu Robbie Williams ukončí úspěšné světové turné Escapology v neděli závěrečným koncertem v Austrálii. Jak zpěvák prozradil na tiskové konferenci, bude to jeho poslední pěvecké vystoupení. Na scénu se už totiž nikdy nevrátí.

Robbie Williams: Má kariéra se chýlí ke konci

Překvapeným novinářům, s nimiž se setkal v jednom ze striptýzových barů, řekl, že jeho patnáctiletá kariéra člena chlapecké skupiny, sólového zpěváka, autora písní i kabaretního umělce definitivně skončila.

"Co přesně budu v budoucnu dělat, zatím nevím. Bude to však něco zcela odlišného," podotkl Williams.

Třicítka, která mu v únoru zaklepe na dveře, ho zřejmě přiměla k vážnému bilancování dosavadního působení, v němž ve zlato přeměnil snad vše, na co sáhl.

Bujarý život končí, Robbie chce ženu a děti

Přítomné sice poněkud zaskočil tvrzením, že se hodlá nadobro rozloučit i se současným divokým způsobem života, ale nakonec je přesvědčil.

"Prošel jsem zřejmě více večírky než kdokoli jiný. Teď nastal čas, abych se konečně usadil, našel si ženu a věnoval se výchově dětí," šokoval přítomné.

Totožnost budoucí manželky a matky případných potomků však Robbie Williams neprozradil. Svým příznivcům tak vytvořil nový prostor pro divoké dohady.  

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků