Hlavní obsah

Průvod 500 pohledných blondýnek požadoval vyhlášení jejich dne

Národní den blondýnek, tak zní přání více než 500 lotyšských blondýnek, které se v úterý prvního června procházely Rigou. V období ekonomické krize se svým průvodem rozhodly lidem udělat jednoduše radost a zároveň se pokusily získat nějaké peníze pro výstavbu hřišť pro mentálně postižené.

Průvod 500 pohledných blondýnek požadoval vyhlášení jejich dne

Orchestr, blondýnky oblečené do růžových oblečků á la Paris Hiltonová, peroxid všude okolo a miniaturní sukýnky všude okolo, tak přesně vypadal originální průvod, který mašíroval centrem Rigy.

Nejenže zajímavý průvod přitáhl stovky účastnic, ale získal si i velkých zájem mezinárodních médií. Šlo o první setkání tohoto druhu v Lotyšsku, ale dá se očekávat, že se z něj stane kvůli velkému úspěchu tradice.

Lotyšská asociace blondýnek uvedla, že to letos byl jen začátek a příští rok bude akce daleko větší. Asociace však sní o něčem ještě daleko větším, přála by si zavést 31. květen jako národní Den blondýnek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků