Hlavní obsah
 

Profesionální jedlík zvládl jako první výzvu, ze které by se mnohým udělalo špatně

Výkon, ze kterého by se většině lidí nejspíš udělalo špatně, předvedl britský jedlík Adam Moran. Za necelých 20 minut do sebe totiž dokázal nasoukat sedm liber (něco málo přes tři kila) lívanců.

 
Profesionální jedlík zvládl jako první výzvu, ze které by se mnohým udělalo špatně

Na spořádání lívanců politých javorovým sirupem a doplněných zmrzlinou měl 20 minut, zvládl to však o minutu a 19 sekund dříve.

„Mám neukojitelnou chuť k jídlu a jsem docela hloupý, což ze mě dělá dobrého profesionálního jedlíka,“ uvedl pro Caters News v nadsázce 30letý Moran, který výzvu s palačinkami zvládl v restauraci v Leedsu jako první člověk.

„Předtím to nikdo nezvládl, a teď už chápu proč. Žádný začátečník by nesnědl sedm liber lívanců za 20 minut. Vlastně by nesnědl sedm liber čehokoliv,“ okomentoval svůj výkon.

Podobné soutěže jsou podle něj nebezpečné – člověk si musí být dobře vědom, do čeho jde, a znát své limity. Lidé se do něj prý někdy strefují, dělá to však jen pro zpestření.

„Normálně takhle samozřejmě nejím,“ vysvětlil Moran. „Paradoxně jsou mými největšími koníčky zdraví, fitness a správná výživa,“ dodal.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků