Hlavní obsah
Foto: Roman Jinšík ml.

Landovi se narodila dvojčata Roxana a Rozálie

Muzikant Daniel Landa se dnes dopoledne stal otcem dvou děvčátek. Dvojčata dostala podle jeho výběru jména Roxana a Rozálie. Šťastný otec byl u porodu a vzkazuje, že holčičky i manželka Mirjam jsou v pořádku, sdělila ČTK Pavlína Fechterová z agentury Dream productions, která s Landou spolupracuje.

Foto: Roman Jinšík ml.
Landovi se narodila dvojčata Roxana a Rozálie

První spatřila světlo světa Roxana, která je také větší. Nositelka slavného jména přišla na svět v 10:34, váží 2,5 kilogramu a měří 46 centimetrů. Jen dvě minuty nato už byla na světě i její sestřička Rozálie. Ta váží dvě kila a měří 44 centimetrů.

Čtyřiatřicetiletí manželé už mají doma dceru Anastázii a Landa tak po dnešku bude doma čelit značné ženské přesile. Zatím si dětí pravděpodobně moc neužije, protože plně žije svým současným projektem Rockquiem. Scénické hudební představení má být moderním převyprávěním Mozartova Requiem.

Landa s manželkou, která inscenaci režírovala, tvrdili, že chtějí přiblížit klasickou hudbu mladým lidem. Kritice ani příznivcům vážné hudby se šou prezentovaná v Obecním domě ale příliš nelíbí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků