Hlavní obsah

Kohout natěšený na zápas zabil svého majitele

Ne vždy mohou být kohoutí zápasy pouhou zábavou pro krvelačné diváky. Při kohoutích zápasech na Filipínách se o tom přesvědčil majitel rozzuřeného kohouta, který svého pána poranil tak, až o něco později vykrvácel. Stalo se tak před zraky několika stovek lidí, kteří byli událostí doslova šokováni.

Kohout natěšený na zápas zabil svého majitele

Podle policie připravoval 24letý majitel bojového kohouta své zvíře na zápas ve městě Zamboanga na jihu země. Zvíře náhle svého majitele napadlo a způsobilo mu řezné rány čepelemi, jež se před zápasy kohoutům většinou připevňují k nohám. Diváci zápasů prý byli útokem kohouta natolik překvapeni, že nestačili zasáhnout a majiteli jakkoli pomoci. Jak dnešní zápas skončil, zpráva agentury neuvedla.

Kohoutí zápasy a sázky na vítěze jsou na Filipínách i v dalších zemích jihovýchodní Asie velmi populární a i přes četné výzvy ochránců zvířat se nepodniká nic pro jejich zrušení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků