Hlavní obsah

George Lucas: Svět zanikne v roce 2012

Režisér a producent George Lucas řekl v konverzaci s komikem a hercem Sethem Rogenem zcela suše, že svět zanikne v roce 2012. Producent Star Wars a dalších hollywoodských trháků zanechal Rogena zcela v šoku, když se rozpovídal o svých domněnkách, že svět, jak ho známe my, doopravdy skončí nadcházejícím rokem.

George Lucas: Svět zanikne v roce 2012

Je pravděpodobné, že se stále se blížícím rokem 2012 budeme slýchat hodně apokalyptických teorií. Jen nás možná mnohdy překvapí, kdo je bude vyslovovat.

Prvním v řadě je světoznámý režisér George Lucas, který se o svých názorech rozpovídal na setkání s Rogenem a režisérem Steve Spielbergem. Původně měli diskutovat pouze o nadcházejícím filmovém projektu.

"George Lucas se posadil a zcela vážně asi 25 minut mluvil o tom, jak se domnívá, že svět skončí v příštím roce. Myslel to doopravdy. Vážně si to myslí," řekl Rogen kanadskému deníku Toronto Sun.

"Začal mluvit o tektonických deskách a celou tu dobu Spielberg zdvihal oči v sloup. Nejdřív jsem si myslel, že žertuje, ale pak mi došlo, že to myslí zcela vážně," dodal Rogen.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků