Hlavní obsah

Agáta Hanychová si zahrála zombie

Druhá vicemiss ČR z roku 2005 Agáta Hanychová (23) se prosadila jako modelka a moderátorka společenských akcí. Její jméno je ovšem spojeno i s nejrůznějšími skandály. Nedávno se stala hrdinkou filmového hororu. Jde o americký snímek The Maria Project, který natáčí Američan Tom Miller v různých zemích světa.

Agáta Hanychová si zahrála zombie

"Je to horor a až přijde po Novém roce do našich kin, doufám, že se všichni budou pořádně bát. Hraji v něm zombie. Odlévali mi masku, šest hodin trvalo líčení," vyprávěla Agáta.

"Na začátku mě diváci uvidí takovou, jaká jsem, ale pak se začínám měnit, až je ze mě příšerná hrůza. Ti, co mě už ve filmu viděli, řvali smíchy," přiznala.

Na pódium pražského kina Světozor, kde byla česká část filmu představena, přišla Agáta v černých plavkách. Přes ně měla jen průhlednou halenku. "Celý den jsem fotila plavky, tak jsem si řekla, že v nich vyjdu i na mejdan k filmu. Jen jsem si přes ně hodila lehký hábit. A přece to vypadá jako společenská róba," pochválila si své odění.

Tentokrát bez mini psa

Na večírcích, které má tak ráda, se Hanychová v posledních dnech objevovala se svým novým pejskem. Ve Světozoru ale malá fenka Vivien chyběla.

"Pejsek byl se mnou na focení, běhal tam jako divý a byl pak natolik unavený, že jsem ho musela odvést domů. Na večírek už neměl síly, ani kdybych si ho vzala do kabelky. Byl z toho úplně vyřízený. Proto je doma a čeká, až se vrátím," vysvětlila Agáta.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků