Hlavní obsah
Motorola Moto X Foto: archív výrobce

Vlajková loď Motoroly zlevnila o tisíce korun

Moto X je aktuálně tím nejlepším smartphonem, jaký můžete od společnosti Motorola zakoupit. Už při svém uvedení na trh se snažil tento model zaujmout zákazníky příznivou cenou. Ta je však nyní ještě o několik tisíc nižší, jak vyplývá z informací Zboží.cz.

Motorola Moto X Foto: archív výrobce
Vlajková loď Motoroly zlevnila o tisíce korun

Ještě na konci letních prázdnin se ceny modelu Moto X pohybovaly těsně nad hranicí deseti tisíc korun. Podle Zboží.cz je ale možné aktuálně vlajkovou loď společnosti Motorola zakoupit v tuzemských obchodech už od 7000 Kč.

Motorola Moto X je vybavena procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Pro, který udává pracovní tempo při frekvenci 1,7 GHz. Ten má k dispozici 2 GB operační paměti a 16GB úložný prostor.

Motorola Moto X

Foto: archív výrobce

Displej má úhlopříčku 4,7 palce a rozlišení 1280 x 720 obrazových bodů. Řada konkurenčních výrobců své vlajkové lodi vyzbrojila ještě jemnějšími dotykovými panely, což se ale na druhou stranu promítlo také do prodejní ceny přístrojů.

Model Moto X nabídne desetimegapixelový fotoaparát s bleskem, který zvládne nahrávat videa v rozlišení 1080p. Samozřejmostí jsou u přístroje, jenž pracuje pod operačním systémem Android 4.4 (KitKat), také bezdrátové technologie bluetooth, wi-fi či NFC.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků